حساب کاربری

یا

توری مرغی

توری مرغی یکی از انواع توری فولادی است. توری فولادی از بافته شدن سیم مفتول و یا کشش و برش دادن ورق فولادی ساخته می شود و در طول و عرض های مختلف تولید می شود. این محصول انواع متفاوتی دارد که بر اساس نحوه ساخت، اندازه سیم مفتول و ابعاد شبکه به دسته های متفاوتی تقسیم می‎شود و با وزن پایین خود کاربردهای بسیاری دارد و به همین دلیل مورد محبوبیت فراوانی قرار گرفته است. توری پرسی، توری حصاری، توری گابیون و … از انواع این محصول کارآمد هستند که در ادامه آنها را به طور کامل مورد بررسی قرار می‎دهیم.

توری مرغی

توری مرغی چیست؟

توری مرغی تولید شده از مفتول گالوانیزه و در هم تنیده شده است که یک نوع توری با شکل هندسی مستطیل، مربع و شش ضلعی است. جنس این محصول، فوق العاده انعطاف پذیر است و با ضخامت 40/0 تا 70/0 میلی متر ساخته و تولید می‎شود. عرض این توری کاربردی در 4 اندازه 90، 120، 150 و 180 سانتی متر است و رول های آن با طول 20 تا 45 متر ارائه می‎شوند. این توری با ابعاد شبکه 1و 4/3 اینچ به وسیله دستگاه، بافته و طراحی می‎شود و شبیه به توری فرنگی و گابیون است. مفتولی که در این محصول به کار برده می‎شود از جنس گالوانیزه گرم یا سرد است.

توری مرغی در دو نوع ایرانی و خارجی تولید می‎شود که نوع ایرانی نسبت به مدل های خارجی آن از کیفیت بیشتری برخوردار است و در برابر زنگ زدگی بسیار مقاوم می باشد. همچنین به آسانی دچار خوردگی نخواهد شد. مدل ایرانی از جنس گالوانیزه گرم و سرد است اما در مدل خارجی فقط از گالوانیزه سرد استفاده می‎شود. بنابراین نوع ایرانی این محصول کارآمد نسبت به نوع خارجی طول عمر بالاتری دارد و از لحاظ قیمت نیز به صرفه تر است. توری ها از انواع متفاوتی تشکیل می‎شوند که به جنس و شیوه بافت توری بستگی دارد و ممکن است از جنس فلزی یا پلاستیکی باشد و با روش دو جهته و پیچش مستقیم پیچیده شوند. گالوانیزه سرد از وزن بیشتری برخوردار است و کیفیت آن پایین تر است. این ویژگی موجب افزایش قیمت می‎شود اما گالوانیزه گرم علاوه بر کیفیت بالاتر و مقاومت بیشتر در برابر آب و هواهای متفاوت، سبک تر است و قیمت آن نیز مناسب تر است.توری مرغی یکی از توری هایی است که به دلیل برخورداری از استحکام خوب در عایق سازی، حصارکشی و ساختمان سازی به کار می‎رود اما در زمان های گذشته از آن جهت نگهداری دام و طیور استفاده میشده است.

لیست قیمت توری مرغی

لیست قیمت توری مرغی

نام محصولچشمهضخامت مفتولطولعرضوزنواحدمتریالکارخانهمحل بارگیریقیمت
توری مرغی عرض 1.20 وزن 5.5kg3.4inch0.36میل45m120*45=54mm1.20cm5.5kgرولگالوانیزه گرمآهن آصفبنگاه تهران220.000
توری مرغی عرض 1.20 وزن 7kg3.4inch0.43میل45m120*45=54mm1.20cm7kgرولگالوانیزه گرماهن اصفبنگاه تهران284.000
توری مرغی عرض 1.20 وزن 9kg3.4inch0.5میل45m120*45=54mm1.20cm9kgرولگالوانیزه گرماهن اصفبنگاه تهران319.000

لیست موبایل قیمت توری مرغی

نام محصولوزنقیمت
توری مرغی عرض 1.20 وزن 5.5kg5.5kg220.000
توری مرغی عرض 1.20 وزن 7kg7kg284.000
توری مرغی عرض 1.20 وزن 9kg9kg319.000

انواع توری مرغی

 • توری گالوانیزه فلزی

توری گالوانیزه فلزی از جنس مفتول های فولادی است و در مقایسه با توری های پلاستیکی استحکام و مقاومت بالایی دارد و در اموری مثل ساخت و ساز برای نگهداری از ماسه و سیمان و پوشش سقف ها به کار می‎رود. ذکر این نکته ضروری است که هر چه شبکه های توری فلزی بزرگتر باشد ضخامت، وزن و قیمت ان نیز افزایش خواهد یافت.

انواع توری گالوانیزه فلزی

1)توری پرسی : با پرس کردن سیم ها روی هم در شبکه های مستطیل و مربع شکل ساخته می‎شود و یا از جوش دادن سیم ها به یکدیگر به وجود می‎آید و در برابر ضربه ها از مقاومت بالایی برخوردار است. توری با بافت حصیری موج دار، توری موج دار هلندی و توری با بافت حصیری موج دار عادی از انواع توری پرسی هستند.

2) توری حصاری یا توری فنس فلزی : توری حصاری که یکی از انواع توری مرغی است از بافته شدن سیم ها به همدیگر به شکل قلاب در شبکه هایی به شکل لوزی به وجود می‎آید و کاربرد اصلی آن در حصار کشی است.

3)توری مش : توری مش در قطرهای 6 تا 12 میلی متر تولید می‎شود و از دو میله آج دار و ساده ساخته می‎شود. این توری در ساخت سدها، پل ها و تونل ها و ساخت سقف طبقات به کار می‎رود.

4) توری گابیون : توری گابیون از لحاظ ساختاری مشابه با توری حصاری است اما در تولید توری گابیون، سیم مفتول ضخامت بیشتری دارد و در شبکه هایی با ابعاد 8*6 و 10*8 عرضه می شوند. ساختن دیوارهای سنگی و نماهای خارجی و داخلی، محصور کرن سنگ چین ها و استفاده در صنعت سد سازی از کاربردهای این نوع از توری مرغی است.

5) توری فرنگی فلزی یا بچه گابیون : توری فرنگی در شبکه های شش ضلعی با ابعاد 2/5 و 3/4 سانتی متر با طول 20 متر و عرض 120، 150 و 180 سانتی متر با ضخامت کم تر ساخته می‎شود. جلوگیری از افتادن وسایل و مصالح ساختمانی روی زمین در صنعت ساخت و ساز، کاربر اصلی این محصول است.

ورق توری مرغی
دستگاهی در حال تولید توری مرغی
توری فرنگی

مراحل تولید توری مرغی

برای تولید توری مرغی ابتدا سیم های گالوانیزه با اندازه ها و ابعادهایی که از قبل مشخص شده در دستگاه توری بافی قرار می گیرند، به وسیله دستگاه پیچ میخورند و شبکه های توری ساخته می شوند. سپس این توری بافته شده را به وسیله قیچی فلزی برش داده و انتهای سیم ها را به وسیله دست محکم می‎کنیم. پس از اینکه توری آماده شد برای بسته بندی و وکیوم کردن وارد دستگاه رول می‎شود و در نهایت وزن و ابعاد آن را روی کاغذ چاپ کرده و روی نایلون چسبانده می شود. جهت تولید فنس مرغی دو روش وجود دارد که در سراسر جهان رایج است و هرکدام از این روش ها مزایا و معایب خاص خود را دارند. این توری به دو روش گالوانیزه گرم و گالوانیزه سرد تولید می‎شود که در ادامه به شرح هر یک از این روش ها می پردازیم.

 • روش گالوانیزه سرد : در تولید فنس مرغی به روش گالوانیزه سرد، وزن محصول سبک تر و مقرون به صرفه اقتصادی می‎باشد.
 • روش گالوانیزه گرم : در این روش توری مرغی دارای وزن بالاتری می‎باشد، چرا که میزان زیادی از فلز پوشش دهنده وارد فولاد گرم شده و موجب می‎شود که در برابر زنگ زدگی و دیگر مشکلات استحکام بیشتری داشته باشد. لازم به ذکر است امکان جداسازی روکش گالوانیزه از این توری وجود ندارد.

 

هنگامی که قیمت توری مرغی بر کیفیت آن اولویت داشته باشد می‎توانید از محصول تولید شده به روش گالوانیزه سرد استفاده کنید. روکش گالوانیزه در این روش نسبت به روش گالوانیزه گرم، استحکام و مقاومت ندارد. البته نوع ساخته شده به روش گالوانیزه سرد می‎تواند بدون مشکل خاصی سال ها استفاده شود و دلیل بر بی کیفیت بودن آن نیست. مدل تولید شده به روش گالوانیزه گرم قوی تر و محکم تر است لذا بهتر است در مواردی که کار حساسیت بالایی دارد از این روش استفاده شود. همچنین استفاده از نوع گالوانیزه گرم یک گزینه مناسب برای استفاده در مناطق شرجی و با بارندگی زیاد مثل شمال کشور است.

 • برخورداری از مقاومت بسیار بالا در برابر سایش، زنگ زدگی و خوردگی
 • دارای وزن سبک
 • حمل ونقل آسان و راحت
 • قیمت مناسب و مقرون به صرفه
 • فوق العاده انعطاف پذیر
 • ایجاد تهویه
 • یک انتخاب مناسب برای پرورش گیاهان و حیوانات در صنعت کشاورزی
 • مناسب برای حصارکشی

خرید توری مرغی/ توری مرغی از کجا بخریم؟

شرکت آهن آصف تولید کننده بهترین توری مرغی، ساخته شده از سیم های باکیفیت، مفتخر است به عنوان معتبرترین و بزرگترین فروشگاه آنلاین فروش محصولات عایقی، تمامی محصولات خود را با برخورداری از گواهی نامه ها و استانداردهای معتبر و مربوطه به شما مشتریان عزیز ارائه کند تا شما بتوانید با خیال آسوده خرید خود را به صورت اینترنتی و غیر حضوری انجام دهید. شرکت آهن آصف با سالها تجربه امکان ارتباط شما با کارشناسان فروش را به راحتی فراهم کرده است تا بتوانید محصول مناسب و مطابق با نیاز خود را تهیه کنید. در صورتی که قصد خرید این محصول کارآمد و باکیفیت را دارید، پس از بررسی ویژگی ها و مقایسه آن با محصولات مشابه می‎توانید یک خرید هوشمندانه را با فروشگاه اینترنتی آهن آصف تجربه کنید.

فروش توری مرغی

توری مرغی در مدل های مختلف سنگین و سبک، ساخت دو کشور ایران و چین، در فروشگاه اینترنتی آهن آصف موجود است. برای خرید این محصول، لیست قیمت آن را در سایت آهن آصف مشاهده نمایید و قبل از ثبت خرید خود، با شرکت آهن آصف ارتباط برقرار کنید. شما می‎توانید به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین با ما در ارتباط باشید و از مشاوره های رایگان شرکت بهره مند شوید.

پرسش و پاسخ متداول

توری مرغی یکی از انواع توری فولادی است. توری فولادی از بافته شدن سیم مفتول و یا کشش و برش دادن ورق فولادی ساخته می شود

شرکت آهن آصف تولید کننده بهترین توری مرغی، ساخته شده از سیم های باکیفیت، مفتخر است به عنوان معتبرترین و بزرگترین فروشگاه آنلاین فروش محصولات توری می باشد جهت مشاهده قیمت لحظه وارد صفحه توری مرغی شودید.

محصولات ما