حساب کاربری

یا

توری پلاستیکی

توری پلاستیکی چیست؟

توری پلاستیکی در 10 سال گذشته به یکی از محبوب ترین توری ها جهت حصارکشی اطراف منازل تبدیل شده است. این توری محصولی با کاربردهای فراوان است که در کارهای مختلفی مثل تزئینات اتومبیل، ساخت لوازم آشپزخانه و سقف شیروانی استفاده می‎شود. به طور کلی توری ها یک عضو ثابت و جدا نشدنی در بحث نگهداری و محافظت از ساختمان هستند و با انواع بسیار متنوع خود کاربردهای بسیار دارند. توری ها عموما از جنس فلز یا فولاد هستند اما طی سال های اخیر توری های پلاستیکی نیز به بازار عرضه شده اند.

ایجاد استحکام به وسیله بالا بردن مقاومت کششی در بعضی از سازه ها، یکی از کاربردهای توری ها است. در سازه هایی مثل معادن، سدها و پل ها برای استحکام پایه ها و دیواره ها از توری های فلزی استفاده میشود. در منازل، پارک ها، مرکزهای محافظت از حیوانات نیز از انواع توری ها استفاده می‎شود. یکی دیگر از کاربرد توری ها به خصوص توری پلاستیکی، استفاده از آن ها جهت جلوگیری از وارد شدن حشره ها به داخل ساختمان می‎باشد و روی در یا پنجره نصب می‎شوند.

 توری پلاستیکی با تنوع در رنگ و وزن در صنایع مختلفی به کار می‎رود و می‎توان با آن چیزهای مختلفی ساخت. بهره گیری از این محصول برای نگهدارنده فوم در سقف سوله های مواد غذایی یکی دیگر از کاربردهای آن است. در ادامه به معرفی بیشتر این محصول، انواع آن و ویژگی ها و کاربردهای آن خواهیم پرداخت.

لیست قیمت لحظه ای از فروشگاه آهن آصف

لیست قیمت توری پلاستیکی

نام محصولوزنچشمه طولعرضرنگ وزنواحدمتریالکارخانهمحل بارگیریقیمت
توری پلاستیکی 180 گرمیسفارشی30mسفارشیسفارشی0/180kgمتر مربعپلیمرآهن آصفبنگاه تهران6.300
توری پلاستیکی 200 گرمیسفارشی30mسفارشیسفارشی0/200kgمتر مربعپلیمرآهن آصفبنگاه تهران6.900
توری پلاستیکی 250 گرمیسفارشی30mسفارشیسفارشی0/250kgمتر مربعپلیمرآهن آصفبنگاه تهران8.500
توری پلاستیکی 320 گرمیسفارشی30mسفارشیسفارشی0/320kgمتر مربعپلیمرآهن آصفبنگاه تهران10.800
توری پلاستیکی 380 گرمیسفارشی30mسفارشیسفارشی0/380kgمتر مربعپلیمرآهن آصفبنگاه تهران12.700
توری پلاستیکی 450 گرمیسفارشی30mسفارشیسفارشی0/450kgمتر مربعپلیمرآهن آصفبنگاه تهران15.000
توری پلاستیکی 600 گرمیسفارشی30mسفارشیسفارشی0/600kgمتر مربعپلیمرآهن آصفبنگاه تهرانتماس بگیرید

لیست موبایل قیمت توری پلاستیکی

نام محصولوزنقیمت
توری پلاستیکی 180 گرمی0/180kgتماس بگیرید
توری پلاستیکی 200 گرمی0/200kg6.900
توری پلاستیکی 250 گرمی0/250kg8.500
توری پلاستیکی 320 گرمی0/320kg10.800
توری پلاستیکی 380 گرمی0/380kg12.700
توری پلاستیکی 450 گرمی0/450kg15.000
توری پلاستیکی 600 گرمی0/600kgتماس بگیرید
توری پلاستیکی در رنگ های مختلف
توری پلاستیکی در سه رنگ قرمز ابی سبز

کاربرد توری پلاستیکی

توری پلاستیکی با برخورداری از ویژگی های فراوان، در صنعت کشاورزی بیشترین کاربرد را دارد. به این صورت که توری را در اطراف گیاه به شکل استوانه نصب می‎کنند تا گیاه با استفاده از دیواره ایجاد شده بتواند رشد کند. جلوگیری از شسته شدن مواد آلی و مواد معدنی در سطح خاک و پایین رفتن در سطح های پایین تر از ریشه گیاه، کاربرد دیگر این توری بی نظیر است. جلوگیری از ورود حیوانات موذی، یکی دیگر از کاربردهای این توری است. با نصب این توری در اطراف و سقف گلخانه می‎توانید خطر جویدن یا کندن نهال های جوان توسط این حیوانات را کاهش دهید. این محصول در صنعت دامداری برای حصارکشی و ضدعفونی کردن آسان و راحت نیز کاربرد دارد.

توری پلاستیکی

انواع توری پلاستیکی

توری پلاستیکی به دلیل برخورداری از مقاومت و دوام بالاتر در حال جایگزین شدن با توری فلزی می‎باشد. توری های پلاستیکی علاوه بر کاربردهای مختلف انواع متفاوتی نیز دارند که در اینجا به معرفی آنها می‎پردازیم.


 1. توری مرغی پلاستیکی

توری مرغی پلاستیکی جهت نگهداری از مرغداری ها و ممانعت از حمله حیوانات به مرغداری به کار می‎رود.توری مرغی در مدل های پلاستیکی، گالوانیزه سرد و گرم و PVC ساخته می‎شود که گالوانیزه گرم معمولا ساخت داخل است و از قیمت و کیفیت مناسبی نیز برخوردار می‎باشد. توری پلاستیکی از نوع گالوانیزه سرد نیز از تولیدات کشور چین است و استحکام نسبتا بالایی دارد. از توری پلاستیکی گالوانیزه گرم در مناطق با آب و هوای مرطوب استفاده می شود.

توری مرغی در امور ساختمانی مانند نگه داری از مصالح ساختمانی، ایجاد استحکام در گچ کاری و سقف سوله کاربرد دارد. توری پلاستیکی 10 میل با بهره مندی از مواد پلاستیکی با کیفیت پتروشیمی و ترکیب مواد UV در فرآیند اکستروژن در دستگاه های توری بافی پلاستیکی ساخته می‎شود. این محصول بسیار باکیفیت و زیبا است و برای حصارکشی برای حیوانات اهلی و دور باغچه، حصارکشی بالکن برای جلوگیری از ورود پرندگان ، ساختن کاردستی و دکوراسیون و …کاربرد دارد.

یکی دیگر از کاربردهای توری مرغی استفاده از آن در کشاورزی است نظیر تهیه توری برداشت محصول، توری افت و توری محافظت از پرنده ها ، توری سایه بان.

 1. توری حصاری پلاستیکی

این توری اغلب با رنگ سبز ساخته می‎شود اما دارای رنگ های دیگر مانند سفید، قرمز و زرد نیز می‎باشد.

 1. توری بسته بندی

این توری برای حمل کردن و جمع آوری کردن توپ ها و یا میوه ها مثل گردو، سیب زمینی، پیاز و سبزیجات که به عبور هوا احتیاج دارند کاربرد دارد. از توری بسته بندی می‎توان جهت بسته بندی کردن انواع مواد بهره برد. این نوع از توری در اندازه ها و گنجایش های متفاوت ساخته و ارائه می‎شود.

 1. توری راشل

یکی از نیازهای مهم در بسته بندی کالاها، نیاز به توری راشل است که به کمک آن می‎توان محصولات را به بهترین شکل بسته بندی و از آنها محافظت کرد. توری راشل با بافت ظریف اما محکم، مانع از کپک زدن مواد غذایی می‎شود و طول عمر آنها را افزایش می‎دهد. استفاده از این توری به آسان تر شدن کارها کمک می‎کند.

 1. توری پیازی

بعضی از محصولات کشاورزی جهت عرضه به بازار به بسته بندی نیاز دارند و برای بسته بندی محصولاتی از این قبیل از توری پیازی استفاده می‎شود.  انجام فرآیند بسته بندی، عرضه و توزیع و حمل و نقل به بهترین نحو ممکن، از مزیت های استفاده از این توری پلاستیکی است. توری پیازی از دوام بالایی برخوردار است و بسیاری از فروشندگان برای عرضه پیاز از این توری ها استفاده می‎کنند. این توری کاربردی در انواع و رنگ های متنوع ساخته می‎شود.

 1. توری محافظ

توری محافظ برای انبار کردن و بسته بندی محصولات استفاده می‎شود. این توری یکی از محصولاتی است که با تهیه آن می‎توانید در توزیع محصولات در صنایع مختلف از آن بهره بگیرید.

 

 • برخورداری از استحکام بالا : توری پلاستیکی استحکام بالایی دارد و به نسبت حصارکشی با چوب، 5 برابر بیشتر استحکام دارد و انعطاف پذیری آن 4 برابر است. وجود ریل های فولادی و تقویت شده زیر توری پلاستیکی از افتادن و شل شدن توری جلوگیری می کند.
 • سلامت همراه با ایمنی بالاتر: این توری با محیط زیست سازگار است و برای حیوانات و کودکان انتخاب ایمن تری می‎باشد.
 • مقاومت فوق العاده در برابر آب : درمناطق با آب و هوای مرطوب استفاده از توری های پلاستیکی و گالوانیزه گرم پیشنهاد می‎شود. چرا که وجود رطوبت باعث تخریب چوب و فلز می‎شود و باعث پوسیدگی و زنگ زدگی خواهد شد.
 • قیمت مناسب : این محصول علاوه بر برخورداری از کیفیت و ماندگاری بالا، قیمت مناسبی دارد و می توانید به راحتی و سال های طولانی از آن استفاده کنید.

قابل تولید بودن در شکل های مختلف مانند چهار ضلعی لوزی و مربعی، پنج ضلعی و شش ضلعی یا همان لانه زنبوری یکی از مزیت های اصلی این محصول است و هر کدام از شکل های گفته شده با ضخامت و وزن های متفاوت با توجه به نیاز شما قابل ارائه است. استفاده از UV یکی دیگر از مزایای توری پلاستیکی است. با افزایش مقدار UV توری از مقاومت بیشتری در برابر آقتاب برخوردار خواهد بود و قیمت آن نیز افزایش می‎یابد.

توری پلاستیکی با توجه به نیاز مشتری در ابعاد زیر به فروش می رسد :

 • مساحت رول 27 متر مربع با عرض 90 سانتی متر
 • مساحت رول 30 متر مربع با عرض 100 سانتی متر
 • مساحت رول 36 متر مربع با عرض 120 سانتی متر
 • مساحت رول 45 متر مربع با عرض 150 سانتی متر
 • مساخت رول 60 متر مربع با عرض 2 متر
توری پلاستیکی

قیمت توری پلاستیکی در وب سایت فروشگاه آهن آصف

قیمت توری پلاستیکی براساس مواد اولیه ای که برای آن به کار می‎رود محاسبه می‎شود. رنگ توری ها نیز در قیمت گذاری موثر است و این توری بر حسب متر مربع قیمت گذاری می‎شود. این توری کاربردی در طیف وسیعی از ضخامت، وزن، اندازه چشمه ساخته می‎شود و قیمت توری نیز برمبنای این عوامل متفاوت است. این توری با بهترین قیمت در صنایع مفتولی آهن آصف به شما ارائه می شود. جهت کسب اطلاع از قیمت و نحوه فروش این توری می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار نموده و یا به سایت شرکت آهن آصف مراجعه نموده و لیست قیمت توری ها را مشاهده نمایید.

چرا از فروشگاه اینترنتی آهن آصف توری پلاستیکی بخرم ؟

جهت خرید توری باید آن را براساس متراژ موردنیازتان قیمت کنید. این محصول پلاستیکی در چشمه های زنبوری و لوزی و در عرض های مختلف به فروش می‎رسد. فروشگاه آهن آصف نماینده فروش محصولات مفتولی و عایقی می باشد و انواع مختلف توری پلاستیکی را با رنگ ها و سایزهای مختلف به صورت عمده و جزئی به شما مشتریان عزیز ارائه می‎کند. آهن آصف بزرگ ترین و معتبرترین نماینده فروش کارخانه های بزرگ و معتبر با ارائه محصولات خود با تضمین اصالت و کیفیت و ارسال سریع، یک خرید آسان و مطمئن را برای مشتریان خود فراهم می‎کند.

پرسش و پاسخ متداول

توری پلاستیکی در 10 سال گذشته به یکی از محبوب ترین توری ها جهت حصارکشی اطراف منازل تبدیل شده است.

توری پلاستیکی با برخورداری از ویژگی های فراوان، در صنعت کشاورزی بیشترین کاربرد را دارد.

قیمت توری پلاستیکی براساس مواد اولیه ای که برای آن به کار می‎رود محاسبه می‎شود.